Top For Dog 2019 - VI edycja plebiscytu

GŁOSOWANIE TRWA OD 17.09 D0 15.11.2019 R
akcesoria dla psów

FERA.PL

WięcejZagłosuj

Sklep internetowy Fera.pl powstał z miłości do zwierząt. Obecna oferta to ponad 13 000 artykułów dla zwierząt - od karm i przysmaków, poprzez zabawki i produkty pielęgnacyjne, kończąc na legowiskach czy transporterach. Staramy się aby każdy znalazł u nas wszystko co uczyni zwierzaka szczęśliwym, dbając przy tym o doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie zakupów.

Naszym klientom dajemy gwarancję, że dostają świeży towar z długim terminem ważności - gdyż większość produktów trafia do nas bezpośrednio z fabryki. Towar przechowujemy w nowoczesnym magazynie, przez co mamy pewność, że cały czas przebywał w odpowiednich dla niego warunkach.

Wyróżnia nas ekspresowa i darmowa dostawa - nasze zamówienia wysyłamy nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia, a zamówienia powyżej 95 zł dostarczamy za darmo, jeżeli zakup się klientowi nie spodoba może go odesłać z powrotem - ma na to aż 40 dni.

Jako firma społecznie odpowiedzialna dbamy nie tylko o zwierzęta naszych klientów, ale również wspieramy organizacje, które pomagają zwierzętom w potrzebie. Nic nas tak nie cieszy jak pomoc w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego łóżka i odpowiedniej opieki.

produkty dla psów

Pupil Expert

WięcejZagłosuj

produkty dla psów

Dolina Noteci

WięcejZagłosuj

Jestem Pies Prezes. Szefuję Dolinie Noteci – firmie, która produkuje smaczne i zdrowe karmy dla psów i kotów. Osobiście angażuję się w opracowanie receptur i nadzoruję proces ich wytwarzania. Te pyszności można kupić w moim sklepie internetowym dolina-noteci.pl. Znajdziesz w nim pełną ofertę produktów, w tym karmy monobiałkowe, funkcjonalne, dla juniorów, seniorów, małych i dużych, a także wybrednych. Jeśli nie wiesz na którą się zdecydować – możesz skorzystać z zamieszczonego na stronie konfiguratora karm. Dzięki temu dobierzesz pokarm, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom Twojego podopiecznego. Jeśli natomiast chciałbyś dowiedzieć się o naszych karmach czegoś więcej, lub zasięgnąć porady – napisz, albo zadzwoń do nas! W sklepie pracuje ekipa pomocnych, kochających czworonogi ludzi. Chętnie Ci doradzą, bądź skontaktują Cię z ekspertem w dziedzinie żywienia zwierząt – doktorem Jackiem Wilczakiem. Lubisz okazje? Świetnie! W naszym sklepie co tydzień wprowadzamy nowe promocje. Jest z czego wybierać, więc bez trudu skompletujesz paczkę o wartości przekraczającej próg darmowej dostawy, który wynosi 99 zł, a w środy tylko 50 zł! Zakupy dotrą do Ciebie prawdopodobnie już następnego dnia! Super, prawda? W magazynie nieźle uwijają się z robotą! Paczka z naszego sklepu jest jak prezent. Zapakowana w ozdobny karton, imiennie podpisana i pełna nie tylko pysznej karmy, ale też materiałów edukacyjnych oraz niespodzianek. A! Jeszcze jedna ważna sprawa – kapitał sklepu jest w 100% polski. Kupując na dolina-noteci.pl – wspierasz naszą gospodarkę i dajesz pracę! Kiedy dołączysz do grona naszych klientów, Twój pies wyszczeka, a kot wymiauczy Ci najsłodsze dowody wdzięczności!