Top For Dog 2019 - VI edycja plebiscytu

GŁOSOWANIE TRWA OD 17.09 D0 15.11.2019 R
produkty dla psów

Maxi zoo

WięcejZagłosuj

Założone w 1990 roku Maxi Zoo już od 29 lat daje wyraz swojej miłości do zwierząt.

Będąc niekwestionowanym liderem na rynku europejskim, z ponad 1500 sklepami w 12 krajach (w Polsce już 37 sklepów stacjonarnych i sklep internetowy), oferuje swoim klientom niezwykle szeroki asortyment produktów dla zwierząt zawsze w niskich cenach. W bogatej ofercie ponad 6000 produktów znajdziemy wszelkiego rodzaju akcesoria: drapaki, domy oraz legowiska dla psów i kotów, smycze, obroże oraz oryginalne zabawki, a także szeroki wybór produktów żywnościowych, w tym wyjątkowe produkty marek wyłącznie w Maxi Zoo, takich jak Real Nature, Pet Balance, czy Select Gold.


Maxi Zoo to również wyjątkowe podejście do klientów. W sklepach Maxi Zoo każdy zwierzak jest mile widziany. Na czworonożnych i innych przyjaciół czeka zawsze przekąska i woda. Twój pies może również skorzystać z open baru z przysmakami i sprawdzić, który rodzaj najbardziej mu odpowiada. W sklepach sieci możesz także bezpłatnie skorzystać z wagi, aby regularnie kontrolować masę ciała swojego pupila. Wszystko to sprawia, że zakupy w Maxi Zoo są prawdziwą przyjemnością zarówno dla właścicieli, jak i ich czworonożnych przyjaciół.

W sklepach Maxi Zoo każdy klient może otrzymać fachowe porady, dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila. Personel sklepu może doradzić wszystkim właścicielom zwierząt domowych, a wszystkie porady dostosowane są do danego gatunku pupila. Pracownicy przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani. Dzięki temu posiadają aktualną wiedzą, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli.

Ponadto Maxi Zoo aktywnie uczestniczy w różnych akcjach społecznych związanych ze zwierzętami.

preparaty pielęgnacyjne dla psów

Woof Woof

WięcejZagłosuj

Nasz sklep mieści się na warszawskich Bielanach. Powstał z miłości do psów i kotów, które towarzyszą nam na co dzień. Jesteśmy pozytywnie zakręcone na punkcie naszych czworonogów. Chcemy, żeby każdy właściciel mógł znaleźć coś idealnego dla siebie i swojego pupila, żeby nasz sklep był miejscem, w którym spędzi miło czas pijąc kawę i rozmawiając o zwierzętach. Mamy szeroki wybór psich i kocich zabawek i rożnego rodzaju akcesoriów, zaczynając od szelek, obróżek czy smyczy, kończąc na wygodnych i pięknych posłaniach. Wyszukujemy najfajniejsze i najwygodniejsze akcesoria dla Waszych zwierzaków, zarówno lokalnych producentów, jak i sprawdzonych, renomowanych producentów zagranicznych. Staramy się, aby w naszym sklepie były tylko najlepsze i najzdrowsze karmy i przysmaki, które są produkowane z myślą o zdrowiu naszych milusińskich. Zapraszamy do nas wszystkich pozytywnie zakręconych właścicieli razem ze swoimi pupilami;)

akcesoria dla psów

Pet Station

WięcejZagłosuj