• produkty dla psów

    tdf 2018

    Edycja 2018

Za nami V Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO, finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej TOP FOR DOG 2018 oraz inauguracja akcji edukacyjnej Fundacji AST #nieoceniajpopysku, której ambasadorami są Karolina Pilarczyk i Marcin Różal Różalski. Do akcji przyłączyło się wiele znanych osób. Gala odbyła się już po raz piąty w Warszawie w Teatrze Kamienica, przy 300 osobowym audytorium branży i celebrytów.

Każda edycja Gali niesie za sobą wiele dobrego dla zwierząt. Dzięki przekazanym środkom finansowym i materialnym organizacje mogą poprawić byt zwierzętom, którymi się opiekują. Tegoroczna Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO i jej partnerzy wsparli 3 inicjatywy: Fundację Viva!, Fundację AST i Stowarzyszenie Różaland.
 
Fundacja i Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt – Viva! od 18 lat chroni bezdomne zwierzęta stwarzając im drugą szansę. Prowadzi kampanie informacyjnie, wykłady w szkołach. Koncentruje się na działaniach promujących opiekę nad zwierzętami i ochronę praw zwierząt.
 
Różaland – to inicjatywa Marcina Różal Różalskiego, który wraz ze swoją partnerką Martą prowadzą Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać – Różaland – jest to schronisko dla koni wykupionych z transportów rzeźnych bądź od handlarzy. W Różalandzie przebywają również świnki, kozy, koty, lisy przeznaczone na futra oraz psy rasy typu Bull. Wszystkie zwierzęta żyją ze sobą w pełnej harmonii i akceptacji. Jako Stowarzyszenie promują empatię i miłość oraz szacunek do zwierząt.
 
Fundacja AST – na rzecz zwierząt niechcianych, która zajmuje się̨ niesieniem pomocy psom TTB (m.in. amstaffom, pittbullom, bullterierom). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju.
 
Podczas Gali Fundacja AST inaugurowała akcję edukacyjno-społeczną #nieoceniajpopysku, której ambasadorami są Karolina Pilarczyk i Marcin Różal Różalski.
 
Akcja #nieoceniajpopysku zachęca, żeby bliżej poznać psy TTB, dowiedzieć się jaki pies tak naprawdę ukrywa się za szerokim pyskiem i muskularną sylwetką. Owiane złą sławą psich morderców, obrosłe stereotypami i mitami, rzadziej niż psy innych ras spotykają się z życzliwością i chęcią pomocy. A są kochane, wierne, milusińskie, tylko mają zły PR przez nieodpowiedzialnych ludzi. Odsłania i odczarowuje nieprawdziwe i krzywdzące dla tych ras stereotypy, proponując w ich miejsce rzetelną wiedzę i prawdziwe doświadczenia związane z psami TTB. Dzięki wsparciu znanych i lubianych Ambasadorów fundacji, walczy ze stereotypami i uczy właściwego dbania o dobrostan zwierząt.
 
Z Fundacją AST Karolina Pilarczyk Królowa Polskiego Driftu związana jest od ponad 5 lat, skupiając się głównie na komunikacji medialnej oraz  obalaniu stereotypu co do postrzegania psów rasy bull jako niebezpiecznej. Sama z Fundacji adoptowała dwa cudowne amstafy: Borysa i Tequilę, które są żywym przykładem tego, że są to psy o wielkim i kochającym sercu.
 
Różal, Marcin Różalski, zawodnik MMA. Powtarza, że jego walka nie kończy się na ringu i konsekwentnie, od lat, wspiera podopiecznych i działania Fundacji AST. Pomaga finansowo, organizuje licytacje, zbiórki karm i psich akcesoriów. Razem ze swoją rodziną zaadoptowali dwie podopieczne Fundacji AST.
 
Do akcji #nieoceniajpopysku podczas Gali przyłączyły się: Konrad Czubaj, Cayra Edyta Przytulska, Sławomir Doliniec, Eliza Gwiazda, Julka Kostow, Jakub Kucner, Ewa i Tomasz Lubert, Adrian Majchrzak, Joanna Majstrak, Jarosław Milner, Agnieszka Mrozińska, Kasia Nova,  Bartosz Obuchowicz, Ewelina Ruckgaber, Angelika Wątor, Iwona Węgrowska, Agnieszka Włodarczyk i Julia Wróblewska, osoby, które  z dobrego serca, aktywnie od lat pomagają zwierzętom. 
 
2 część wydarzenia dotyczyła konkursu TOP FOR DOG – oskarowe nagrody najlepsi z najlepszych
Konkurs TOP FOR DOG to najważniejszy konsumencki konkurs branży kynologicznej w Polsce. Konkurs  ma na celu nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają się na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy, poprzez swoją innowacyjność. Opinie o produktach pomagają w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich dla pupili. Udział w konkursie to jakość, renoma i zaufanie klientów. Firma zgłaszając produkt do oceny publicznej, ma świadomość, że jest on najwyższej jakości i nie obawia się oceny konsumentów – powiedziała Nina Gowin pomysłodawczyni i organizatorka konkursu i Gali, wydawca Dog&Sport. 
 
W tej edycji ocenie konsumenckiej zostało poddanych 86 produktów dla psów w 13 kategoriach,plus sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku i inicjatywa społeczna. Zgłoszenia do 5 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku – podsumowała  Nina Gowin.
 
Nad przebiegiem konkursu TFD czuwa 8 osobowa kapituła ekspertów;
Piotr Awencki, Urszula Charytonik, Nina Gowin, Karolina Hołda, Zbigniew Joniec, Alicja Kulbicka, Dariusz Radomski, Agnieszka Włodarczyk, Dariusz Radomski www.topfordog.pl
 
Oto tegoroczni laureaci konkursu, najlepsi z najlepszych: 
1. Karmy suche: SKŁAD KARMY - EDEN KARMA PÓŁWILGOTNA KACZKA & ŻOŁĄDKI
- Karmy suche wyróżnienie: BELCANDO - LINIA GRAIN FREE 
- Karmy suche wyróżnienie: HUSSE POLSKA - HUSSE DIGEST 
2. Karmy mokre: Dolina Noteci –  DOLINA NOTECI BIOLOGICALLY APPROPRIATE SAFETY
- Karmy mokre wyróżnienie: BOZITA - BOZITA DOG GRAIN FREE LAMB 
- Karmy mokre wyróżnienie: DOGS PLATE - KARMA ACTIVE 
3. Preparaty weterynaryjne - rehabilitacja i regeneracja:  GAME DOG PERFORMANCE  -  GAME DOG ANIFLEXI HA
– Preparaty weterynaryjne- rehabilitacja i regeneracja wyróżnienie: VET EXPERT - ARTHROVET COMPLEX
4. Preparaty weterynaryjne- leki OTC: Bayer – Obroża Foresto
– Preparaty weterynaryjne: leki OTC - wyróżnienie: Scanvet Poland – Coloceum Plus 
5. Preparaty uzupełniające -profilaktyka:  VETFOOD - FLORA BALANCE, DEFENSE I FLORACTIV
- Preparaty uzupełniające – profilaktyka:  POKUSA - ATLANTIC SALMON OIL
- Preparaty uzupełniające – profilaktyka: VET-EXPERT - VETOSKIN
6. Przekąski i przysmaki dentystyczne:    E-ROGI.EU- E-ROGI.EU
– Przekąski i przysmaki dentystyczne wyróżnienie: Maced- DENTAL SOFT
7.  Przekąski i przysmaki codziennego użytku: E- Pies.eu - Naturalne gryzaki   
– Przekąski i przysmaki użytku codziennego  wyróżnienie:  AZAN -BRIT LET’S BITE FILLET O'DUCK
– Przekąski i przysmaki użytku codziennego wyróżnienie: LATA KITA - PRZYSMAKI LATA KITA
8. Przekąski i przysmaki treningowe:  MEATLOVE POLSKA - MEAT AND TREAT
– Przekąski i przysmaki treningowe wyróżnienie: SMACZAKI- PRZYSMAKI Z KACZKI
9. Akcesoria dla psów: BEBOBI - MATA SAMOCHODOWA KUKO+ (DOUBLE DOG) 
– Akcesoria dla psów wyróżnienie: SAFE PET - DOWÓD OSOBISTY PUPILA
– Akcesoria dla psów wyróżnienie: TIP-TOP - WIELOFUNKCYJNA MISKA TURYSTYCZNA MARKI TRUELOVE 
10. Obroże i szelki: EL PERRO -OBROŻA JUICY SWEET STRIPS
- Obroże i szelki wyróżnienie:  CORGIS'ZONE - LINIA CORGIS'ZONE
- Obroże i szelki wyróżnienie: U MILKI- OBROŻE Z PARACORDU 
11. Pielęgnacja i stylizacja: SELECTA - HERBA SUPREME 
– Pielęgnacja i stylizacja wyróżnienie: DR LUCY - DR LUCY 
12. Produkty pielęgnacyjne i zdrowie:  VETFOOD - MAXI/GUARD & MAXI ORACARE
 - Produkty pielęgnacyjne i zdrowie: DOGANICA - NATURALNY BALSAM DO PSICH ŁAP
13. Zabawki: ATLANTIS PARTNER - PULLER
– Zabawki wyróżnienie: DINGO - SZARPAK Z NATURALNEGO FUTRA OWCZEGO
– Zabawki wyróżnienie : ZAYMA CRAFT - MATA WĘCHOWA
14. inicjatywa społeczna:  FUNDACJA - AST
– Inicjatywa społeczna wyróżnienie –  FUNDACJA: BARFNE KOREPETYCJE
15. sportowiec roku: Anna Radomska
14. sklep internetowy: Fera.pl
- sklep internetowy wyróżnienie: John Dog
- sklep internetowy wyróżnienie:Karmimypsiaki.pl
15. sklep stacjonarny: Maxi Zoo
- sklep stacjonarny wyróżnienie: Woof Woof
16. kliniki weterynaryjne – LECZNICA DLA ZWIERZĄT - ADA
FIRMA ROKU 2018 – Maxi Zoo
THE BEST TOP FOR DOG 2018 – gryzak ChURPI firmy Rogy
 DOBRY PRODUKT 2018: BECO PETS POLSKA: PIŁKA NA SZNURZE
DOBRY PRODUKT 2018: KADAR: MEBLOKLATKA
 
Całość wydarzenia uświetnił: łamiący muzyczne stereotypy – duet „pARTyzant”.
Galę poprowadził Konrad Czubaj -  dziennikarz Radia Kolor. 
Partner honorowy: Maxi Zoo
Partnerzy: Bayer, Bozita, Dolina Noteci, Eden,Skład Karmy, Fera.pl, GameDog, Husse, VetExpert, Vetfood
Patroni medialni: Aktywnizpsami.pl, Cowsierscipiszczy.pl, Estilo, Media Connect, PetBiznes, Piesmojamiloscia.pl,  Radio Kolor, Rynek Zoologiczny, Strefa Zoologiczna, Świat Elit, Wiadomości Handlowe, Wbyskufleszy.pl, Wideoportal.pl,  Zpazurem.pl. 
 
Zdjęcia: Robert Kobyliński
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim partnerom Gali za wsparcie tego wydarzenia.
Szczegółowe informacje na: www.topfordog.pl
 
Kontakt prasowy:
Media Connect Dog&Sport 
Jolanta Szymańska, tel. 601 396 411
j.szymanska@mediaconnect.pl
 
Organizator: 
Dog&Sport 
Nina Gowin, tel. 601 334 044
n.gowin@dogandsport.pl
 
Fundacja AST: 
Monika Zalewska tel.796 830624, monika@fundacja-ast.pl
 
O konkursie TOP FOR DOG
To już 5. edycja konsumenckiego największego w Polsce  konkursu dla branży kynologicznej. Z roku na rok przybywa zgłoszeń i to nas cieszy. 
Ideą konkursu Top for Dog jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm
i inicjatyw społecznych. Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i konsumentów. Firmy starają się jeszcze bardziej ulepszać swoje produkty, a co za tym idzie, dbają aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej
i bezpieczniej. Właściciele psów z coraz większą dokładnością wybierają zarówno usługi jaki i produkty do pielęgnacji, suplementy, karmy, akcesoria czy zabawki.
Oferta rynkowa stale się powiększa, coraz trudnej jest wybrać te produkty, które cechuje najwyższa jakość. Często decyzja o zakupie zapada pod kątem  dostępności oferty, ceny i reklamy.  Dlatego też, organizator, wydawca magazynu Dog&Sport
i 8 osobowa Kapituła konkursu ustaliła, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku. Decydują walory przede wszystkim jakościowe i użytkowe, jak również, kształtujące trendy na rynku zoologicznym, poprzez swoją innowacyjność czy ekologiczność. 
Produkty, zgłoszone do 5 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku. W tym roku ocenie zostały poddane  produktów W tej edycji ocenie konsumenckiej zostało poddanych 86 produktów dla psów w 13 kategoriach, plus sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku i inicjatywa społeczna. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu, są poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów konkursu. Dzięki temu każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt. 
Zgłoszone produkty są oceniane przez konsumentów, którzy w tajnym, internetowym głosowaniu decydują, które produkty otrzymają statuetkę – symbol jakości
i popularności danego produktu lub usługi oraz nagrodę specjalną Sportowiec Roku, Inicjatywa Społeczna. W tym roku wzięło udział ponad 25 tys. internautów.  Dodatkowo Kapituła konkursu przyznaje nagrody specjalne  dla wyróżniających się na tle konkurencji: The Best 2018, Firma Roku 2018, Debiut Roku 2018,  Nagroda Specjalna 2018.   
 
Nad prawidłowym przebiegiem sprawuje nadzór kapituła w składzie: Nina Gowin pomysłodawca konkursu i Gali, wydawca Dog&Sport, Agnieszka Włodarczyk aktorka działająca od lat na rzecz zwierząt i świadomej adopcji, Osobowość Roku TFD 2014  Alicja Kulbicka wydawca magazynu Rynek Zoologiczny, Zbigniew Joniec organizator  Pet Expo, Urszula Charytonik sędzia kynologiczny, Karolina Hołda – dietetyk zwierzęcy, Piotr Awencki – trener psów, Dariusz Radomski – propagator sportów kynologicznych. 
 
Szczegóły na www.topfordog.pl

Partner konkursu

TOP FOR DOG

Uczestnicy konkursu

TOP FOR DOG
TOP FOR DOG
TOP FOR DOG
TOP FOR DOG
TOP FOR DOG
TOP FOR DOG
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów
akcesoria dla psów
ranking produktów dla psów
produkty dla psów
preparaty pielęgnacyjne dla psów