Ambasadorzy Top For Dog 2021

Ambasadorzy

Ewa Leśniewska

Ewa Leśniewska

Ilona Parzych

Ilona Parzych

Anna Kawalec

Anna Kawalec

Cyntia Zygmuntowicz

Cyntia Zygmuntowicz

Gosia Czekała

Gosia Czekała

Natalia Łysak

Natalia Łysak

Agnieszka Ignaszak

Agnieszka Ignaszak

Monika Grzechnik

Monika Grzechnik

Małgorzata Bąkowska

Małgorzata Bąkowska

Katarzyna Juszcze

Katarzyna Juszcze

Katarzyna Rożko

Katarzyna Rożko

Natalia Jasińska-Gbiorczyk

Natalia Jasińska-Gbiorczyk

Agnieszka Walczuk

Agnieszka Walczuk

Karolina Jakubecka

Karolina Jakubecka

Agnieszka Ciszyńska

Agnieszka Ciszyńska

Czyli 4 białe owczarki, hodowla, podróże, psie sporty i fotografia. Promujemy aktywne życie z psami, czworonogi to nasza pasja. Nasze ulubione dyscypliny to dogfrisbee oraz nosework, za to większość pięknych zdjęć wynika z połączenia zamiłowania do podróży i fotografii. Oprócz tego lubimy również bikejoring, dogsledding, pasienie, pływanie z psami i spacery. Nasze życie kręci się wokół psów, a ponieważ zakochaliśmy się w szczególności w białych owczarkach szwajcarskich postanowiliśmy również zostać hodowcami. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy dołączyć do zespołu ambasadorów TopForDog 2021 i chętnie poszerzymy tegoroczne testy oraz recenzje o perspektywę hodowli, opiekunów psów sportowych i dużych, a także po prostu miłośników psów.

Więcej informacji
Karolina Zgadzaj

Karolina Zgadzaj

Jestem Karolina i tupta ze mną przez życie chesapeake bay retriever o imieniu Regis. Wspólnie zgłębiamy tajniki szkolenia i treningu psów, stawiamy pierwsze kroki w psich sportach i towarzyszymy sobie wzajemnie podczas wycieczek i spacerów. Rozpoczęliśmy przygodę z obedience oraz dummy. Regis kocha także pracę w wodzie, często więc celem naszych podróży są zbiorniki wodne, gdzie może pływać do woli. Dzięki fotografii zatrzymujemy ulubione momenty na dłużej, możemy zawsze wrócić do kadrów z naszych przygód. Zdjęcia sprawiają nam obu niezłą frajdę, a Regis czuje się przed aparatem jak ryba w wodzie. Ja za to odnajduję się po tej drugiej stronie obiektywu. Razem tworzymy całkiem zgrany duet. Bycie Ambasadorem Top for Dog to dla nas zaszczyt!

Więcej informacji
Eliza Cholewińska

Eliza Cholewińska

Cześć! Mam na imię Eliza i przedstawiam Wam naszą chartokrację – dostojny Odyn, aka Dr. Jekyll & Mr. Hyde oraz jego przyszywany brat Frey, struś pędziwiatr. Moje serce już dawno temu zeszło na psy, lecz dopiero w roku 2018 spełniło się marzenie o własnym psie. Wtedy to właśnie dołączył do nas (NAS = mnie, męża Marcina i ptasiej rezydentki o wdzięcznym imieniu Cava Inka) on: ODYN – pręgowana miłość od pierwszego ujrzenia! Odyś to charci mieszaniec w rozmiarze XL – wiek określony dalej niż bliżej, solidne 80 cm w kłębie i prawie 40 kg szczęścia, które czasem odbija się nam lekką zgagą. Pies, który zdecydowanie nie miał lekkiego życia, co zostawiło piętno na jego przystojnym ciele i targanej sprzecznościami duszy. Odyn z racji wieku, schorzeń i skomplikowanej przeszłości przedkłada pyszność jedzeń, wygodę legowisk oraz stateczne długie spacery nad biegowe szaleństwa. Pierwszego dnia wiosny 2020 roku dołączyło do nas kolejne adoptowane charcie szczęście – FREY. Istne żywe srebro – młodzieniec, który całkowicie zatraca się w biegu. Jego zamiłowanie do prędkości i eksploracji kosztuje go wiele energii, której wkrótce mamy nadzieję dać upust w coursingach. Pies o dobrym sercu, nieco wrażliwym żołądku i rosnącym w siłę rozumku. Na co dzień dużo spacerujemy w podpoznańskich i wielkopolskich okolicach, zarówno razem jak i osobno – aby możliwie jak najbardziej urozmaicić chudełkom realizację ich potrzeb, wymagań i pasji. Zaś ja? Germanistka, tłumaczka, korposzczurek o starej duszy, z potencjałem na duże zmiany. Spełniam się w amatorskiej fotografii, uwielbiam przebywać wśród roślin i zwierząt, szczególnie psów, ptaków i gryzoni. Latem hibernuję, jesień i zima to mój żywioł, który na szczęście podziela cała nasza psioludzka ekipa. Dobra książka, zacny film, cięższe muzyczne brzmienie, długie spacery z dala od miasta, planszówkowe wieczory, większe i mniejsze projekty DIY – w to mi graj! Jako zespół cenimy sobie rzetelność, nie lubimy rozmieniać się na drobne, jakość zdecydowanie stawiamy nad ilość – wiele naszych dotychczasowych pieskowych odkryć zawdzięczamy właśnie Top for Dog i jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że w tym roku po raz pierwszy i my, jako testerzy, mamy możliwość się do nich przyczynić!

Więcej informacji
Krystyna Cisak

Krystyna Cisak

Sześć owczarków węgierskich mudi, dwóch ludzi, agility, wyprawy, spacery i jeszcze trochę pasienia. Tak na wstępie. Hej. Jestem Krystyna, jestem zawodnikiem i trenerem agility i razem z mężem podróżujemy, startujemy, trenujemy, wędrujemy i po prostu żyjemy z sześcioma rozszczekanymi, szalonymi sportowymi psami. Najstarsza jest Gaszka, dwanaście lat i w prawdzie niby emerytura sportowa, ale bycie psem trenera to nie przelewki. Dziesięcioletni Ru w sumie nie do końca pamięta ile ma lat, wie tylko że na zawodach to raczej kibicuje, ale nie przeszkadza mu to w szaleństwach na treningach. Potem trzy zawodniczki, czteroletnia wiecznie głodna Gem, dwulatka Iskra która uważa że każdy problem można rozwiązać siłą i prawie dwuletnia rozpędzona cukrowa pianka Cuki. Ostatnią z ekipy jest Lizia, która ma rok i stawia pierwsze kroki jako pies sportowy. No dobra, skoki raczej. Często czołem w moją twarz.

Więcej informacji

Informacje i kontakt

Informacji na temat plebiscytu oraz zgłoszeń produktów i usług udzielają:

Nina Gowin - organizator plebiscytu
n.gowin@dogandsport.pl


Małgorzata Czekała
m.czekala@dogandsport.pl


Katarzyna Rożko
k.rozko@dogandsport.pl